HAKKIMIZDA

Kurumsal

2012 Yılında, İstanbul Fatih’de Mehmet Başaran tarafından kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana, kaliteyi benimseyen Qwerty, bugün bu benimsediği değerin karşılığını markanın Dünya’ya açılması ile taçlandırmıştır. Qwerty, kendi içinde birden fazla markaya sahip olan, Türkiye’nin yerli olarak üretim yapan en kaliteli firması olarak hizmet sağlamaktadır.

Bugün Qwerty, Türkiye’de yer alan iş ortakları ile beraber, Türk ekonomisine de ciddi yatırımlar yaparak birden fazla üretim atolyesi ve ürettiği ürünleri ihraç etmeye başlamıştır.

El Yapımı Tasarım Ürünler

El yapımı, şık, yerli üretim telefon kılıfları ile, artık cep telefonlarınız hem kırılma gibi istenmeyen durumlara karşı korunacak, hem de şık aksesuarınız göz dolduracak. En kaliteli tasarımları tüketiciyle buluşturan markamız, 2012 yılında faaliyete başlamıştır. Justin Case, Mehmet Başaran tarafından kurulan bir firmadır. Merkezi İstanbul Fatih’te bulunan Justin Case, Turkcell-Vodafone-Türk Telekom mağazalarından ve seçkim AVM’lerden seçebileceğiniz kaliteli ürün yelpazesi ile fark yaratmaktadır.

Sadece Telefon Kılıfı Değil Gerçek Bir Aksesuar

Kuruluşundan beri firmamız, telefon kılıfını gerçek bir aksesuara dönüştüren çalışmalara imza attı. El yapımı, orijinal, deri aksesuarlara ek olarak çeşitli telefonlara uygun bataryalar, kulaklıklar, güç adaptörleri gibi ürünleri tüketici ile buluşturdu. Yalnızca Türkiye’de değil, yurtdışında da geniş bir müşteri kitlesine ulaştı.

Tüm Dünyayı Hayran Bırakan Kalite

Avrupa Birliği ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Orta Doğu ülkeleri, tasarım ürünlerimizi ihraç ettiğimiz adreslerdir. Kendi üretimimiz olan deri kılıflara olan ilgi her geçen gün artarak devam etmektedir. Üstelik yalnızca telefonlar için değil, aynı zamanda tabletler için de hem deri, hem de el yapımı kılıf modelleri bulunmaktadır. Her biri tasarım harikası olan ürünlerimiz son derece dayanıklıdır. Bu nedenle ihracatı her geçen gün katlanarak artış göstermektedir.

Severek kullanacağınız kaliteli, deri, desenli ve kişiye özel kılıf modelleri için web sitemizi inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Geleneksel motiflere sahip telefon kılıflarından en modern tasarımlara kadar tüm ürünler, kaliteli işçilik ve güvenilir tedarik süreci ile evinize gelmektedir. Bu deneyimi yaşamak ve tarzınızı yansıtmak için hemen sipariş verin!